Відгомоніли дитячі веселі пісні. Закінчився ранок в Будинку дитини. Свято зустрічі Нового 2019 року стало ще однією радісною подією в житті малят. Багато дорослих, яким можна довіряти, які не образять, на руках яких так затишно і тепло…

Малята раділи, співали, танцювали, а зараз гомонять, миючи рученята та готуючись смачно обідати.

Саме в цей час до закладу завітала маленька дівчинка з батьками, учениця 52 школи. Еля, не дивлячись на те, що вона навчається у 3-му класі, дивилась на малят з таким хвилюванням і не розуміла, як такі малята стали вихованцями Будинку дитини. Декілька раз вона запитувала чи  батьки їх заберуть,чи вони їх люблять. Адже вона звикла, що поруч з нею завжди люблячі мама і тато. Вона цілий рік збирала гроші у скарбничку, щоб привітати наших малюків з новорічними святами. Печиво та цукерки, які придбала на всі кошти, були цілим скарбом, який вона захотіла подарувати для малечі, яка чекає на маму і тата.

Саме таке бажання дівчинки демонструє модель відносин у родині, де панує любов, довіра та культивується милосердя. Модель родини, про яку мріють малюки. Щастя вам малята. Нехай мрії ваші здійсняться. А Ельвірі – найкращі побажання та Божих благословінь родині. За такими дітьми майбутнє України.