ЙДЕ ДО ДІТОК МИКОЛАЙ                        

Через поле, через гай йде до діток Миколай.

    У білесенькій торбинці він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край: тут ступає Миколай.

                                                                                 М. Пономаренко

                                        

     Чудова святкова інсталяція, чарівна передноворічна музика. В залі тихо. Усі гості чекають на найголовніших героїв свята. І ось двері розчиняються і до зали входять дуже поважні та самостійні малята.Сьогодні до них на гостину прийде сам Святий Миколай. Цілий рік вони його чекали. Були слухняними, гарно навчались та зміцнювали своє здоров’я. Тому вони чекають на дарунки.

    А доки Святий Миколай доїзджає, малята співають, танцюють, грають з Ангелом та гостями. І ось настав час з рук самого Миколая отримувати подарунки. Радісний, водночас дуже щасливий настрій і у малят і у дорослих гостей. Щасливі діти, багато дарунків. А допомагали з подарунками для Святого Миколая , голова Херсонської обласної ради Мангер В.М., Директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Короленко В.М., голова обласної профспілки медичних працівників Гайдученко М.І., головний лікар Херсонського обласного шкірвендиспансеру Рибалко М.Ф.,головний лікар КНП «Білозерський ЦПМСД» Чорі І.В.,  голова профспілкогвого комітету КНП «Білозерський ЦПМСД» Пікуш Т.Г ,працівники кредитної спілки «Бебко Фінанс», благодійна організація « Благодійний фонд імені Тетяни та Михайла Жмінько», батькам, педагогам та учням загальноосвітніх закладів м.Херсона та області  і ще багато мешканців нашого міста та області.

     Святий Миколай дуже любить малят та впродовж року обдаровує підтримкою хресних батьків. На святі хресні батьки у торбинку для Святого Миколая поклали ортопедичне зимове та осіннє взуття, памперси, засоби гігієни, харчування, овочі та фрукти і багато багато інших таких необхідних речей для життя та розвитку малят. Крімо особистої допомоги від хресних батьків, Агенції «WEZOM» та 36 тренерів спортивних клубів м.Херсона та Каланчацького р-ну, які стали учасниками марафону з метою збору коштів для дітей- сиріт, було у святкування привнесено розуміння того, що ми, дорослі, бажаємо та маємо об’єднатись навколо  малят в інституціях, щоб максимально використати шанс для дитини потрапити в люблячу родину, або повернутись до своєї.

      Велика подяка від малят та колективу спеціалістам Херсонської обласної ПМПК та собисто Бугайовій І.А.,студентам та викладачам ХНТУ під керівництвом Бардачова Ю.М., учням та вчителям Херсонського морського коледжу рибної промисловості під керівництвом директора Ходаківського В.Ф. та всім благодійникам та меценатам за таку велику допомогу та підтримку вихованців КЗ «Херсонський обласний Будинок дитини» ХОР
Колектив малят та працівників Будинку дитини вітає всіхх з новорічно-різдвяними святами та бажає миру та злагоди в родинах та Україні.