16 серпня, за підтримкою  Благодійного Фонду «Кроха», наших хрещених батьків та просто небайдужих громадян відбувся благодійний захід та сонячне свято для наших діточок!

Ідею свята підтримали та надали допомогу: Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Служба у справах дітей, а саме начальник служби – Капліна Віра Іванівна; громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону України “Партнер” – керівник Антоненко О.В. та їх представники; професійний фотограф Мила Стецюк.


Свято із гелевих кульок створила Юлия Свиридова, співала маленька зірочка Анастасія, дарували настрій аніматори “Веселка“. Діти з дитячого танцювального колективу “Радість” (керівник Наталія Олексіївна) продемонстрували танці “Пінгвінів” та “Сонечко”, а також (що стало несподіванкою для нас) подарували нашим малюкам подарунки. Натомість Благодійний Фонд «Кроха» за участь у благодійному заході подарував дітям з дитячого колективу “Радість” шкільні пенали.

 

Атмосфера була святкова, вихованці закладу, гості та учасники благодійної акції отримали незабутні враження!

P.S. На благодійному заході зібрані кошти та здійснено замовлення на 14 комплектів постільної білизни для дітей нашого закладу.