Золота осінь в Будинку дитини

Осінь… Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. Осінь піклується про те, щоб підготувати землю до сну взимку. Природа вчить людей піклуванню.

 

 

 

 

 

 

Вихованці КЗ «Херсонський обласний Будинок дитини» ХОР зустріли «Свято Осені» з гарними здобутками у здоров’ї, знаннях та вміннях. У затишному залі звучали радісні дитячі голоси. Малята співали, танцювали, грали веселі ігри. Їм подобалось, що у них сьогодні гарні гості, а саме: хресні батьки, давні друзі, помічники закладу з Національної поліції та агенції «WEZOM».

А в думках дорослих було лише одне запитання: «Як такі маленькі, красиві та талановиті дітки опинилися без любові найрідніших, своїх біологічних батьків?».

   Вони мають у закладі все, що необхідно для всебічного гармонійного розвитку. Їх навчають довіри до дорослих, любові та милосердю до ближніх. Вони не мають найголовнішого – моделі поведінки в  сім’ї, де панує любов і батьківська відповідальність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дітки бавляться, вони не планують своє життя, вони беззахисні. Це маємо зробити ми з вами. Велика подяка всім добрим людям від імені малят. Вони обов’язково зможуть зібрати свій власний багатий урожай любові, підтримки, турботи та гарного майбутнього. Щасти вам, малята!