Завжди поруч з дітьми.  

Вкотре, в час, коли дітвора чекає на гостинці від Святого Миколая, Діда Мороза, до закладу завітали гарні друзі.

Колектив працівників АТ “ЕК” Херсонобленерго” підтримує вихованців нашого закладу і завжди дарує не лише гарний настій  через спілкування, але і такі необхідні речі для догляду за малятами та їх розвитку: миючі засоби, іграшки, косметичні засоби догляду за малечею та ін.

Постійна підтримка вихованців священниками Херсонської єпархії на чолі з метрополитом Херсонським та Таврійським Іоанном через допомогу продуктами харчування, побутовою технікою, постільною білизною, іграшками, медичними засобами та засобами догляду за малятами, дуже важлива для повноцінного функціонування закладу на благо дітей.

Викладацький та студентський колективи Херсонського Аграрного університету у своїх річних планах завжди виділяють час для того, щоб відвідати, допомогти та порадувати малят не лише у святкові дні. Активна життєва позиція студентів має на меті, створити середовище, де панує відповідальність, добро та взаєморозуміння. Прикладом можуть служити різні акції на підтримку дітей- сиріт. Не виключенням стала і новорічниа акція, яка проведена 20 грудня з залученням мультиплікаційних героїв, які подарувати всім святковий настій, веселі ігри і на додаток ще й солодкі та розумні(книжечки) подарунки.

Шановні наші друзі. Ми бажаємо вам гарного святкового настрою, здійснення мрій та сподівань, Божих благословінь на щодень для вас та ваших рідних і близьких. Нехай у Новому році в Україні запанує мир, нехай не сиротіють діти при живих батьках. Нехай ваші серця наповнюються мудрістю, теплом та любов’ю.

З наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим вас!